Студентів БДМУ вчили формувати образ лідера

Дата публікації допису: Mar 14, 2017 8:1:25 AM

 28 лютого на кафедрі психології та філософії відбулося чергове засідання «Школи лідерів».

Доцент кафедри психології та філософії ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» Марина Тимофієва провела тренінгове заняття «Формування образу лідера. Психологія стилю лідера», метою якого було усвідомлення та демонстрація лідерського потенціалу кожного учасника; стимулювання уяви учасників у пошуках свого розуміння лідерства; розвиток творчої і соціальної ініціативи молоді; формування комунікативних здібностей та організаторського мислення, розвиток рефлексії, здатність об’єктивно оцінювати себе і роботу інших.

На захід була запрошена ведучий стиліст Любов Білоросюк. Майстерність та професіоналізм стиліста допомогли учасникам тренінгу проаналізувати власний стиль, розкрити психологію образу лідера, ознайомились з представленням та оцінкою його в суспільстві.

Під час обговорення учасники проекту «Школа лідерів» проявили креативність, яка супроводжувалась почуттям гумору, жагою знань, артистизмом, позитивною енергетикою і вмінням при цьому провести суперечливу атаку, сказати «ні», нікого не образивши.