ІІІ Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес  студентів і молодих вчених

Дата публікації допису: Apr 11, 2016 8:14:17 AM

6 квітня 2016 р., на кафедрі психології та соціології в рамках ІІI Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів і молодих учених  відбулося секційне засідання №10 – «ГУМАНІТАРНІ АСПЕКТИ МЕДИЦИНИ. На засіданні був присутній професорсько-викладацький склад кафедри, відповідно було призначено голову секції доц. Н. І. Зорій,  співголови доц. М.П. Тимофієва, ст. викл. Г. І. Безарова та секретаря викл. А. Д. Тодоріко. Було заслухано 13 усних доповідей студентів та молодих вчених, що надало змогу співробітникам кафедри оцінити високий рівень підготовки доповідаючих та нагородити їх грамотами за участь у конгресі та визначити переможців:

І - ше місце здобула Турук Леся Сергіївна студентка Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, місто Київ, з доповіддю на тему: «ЗАДОВОЛЕНІСТЬ НАВЧАННЯМ СТУДЕНТІВ 5 КУРСУ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ НАЦІОНАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ О. О. БОГОМОЛЬЦЯ»;

ІІ - ге місце посів студент 2 курсу, медичного факультету № 4 Давидюк Володимир Андрійович  з доповіддю на тему: «СОЦІАЛЬНА ВЗАЄМОДІЯ ТА АДАТАЦІЯ СТУДЕНТІВ: ОСНОВНІ СПОСОБИ ВИХОДУ ІЗ СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ СИТУАЦІЙ» –  науковий керівник доц. Тимофієва М. П.;

ІІІ - ім місцем було нагороджено Загарюк Аліну Андріївну студентку  4 курсу, медичного факультету №1 з доповіддю на тему: «ПСИХОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ОСОБИСТОСТІ ТА ЗМІНА ЯКОСТІ ЖИТТЯ ХВОРИХ НА РЕВМАТОЇДНИЙ АРТРИТ», науковий керівник викл. Осипенко В. А.