"Школа лідерів" у витоків зародження

Дата публікації допису: Oct 29, 2014 7:46:28 PM

Команда "Школи лідерів" БДМУ урочисто презентувала програмно- тематичний план курсу та ознайомила своїх слухачів з найближчими перспективами.

Перша лекція для слухачів "Школи лідерів" розпочалася зі слів привітання проректора з науково-педагогічної роботи та виховання, завідувача кафедри психології та соціології БДМУ, доцента Зорій Ніни Іванівни, координаторів та викладачів проекту, голови Студентської Ради Анни Рибарчук, які ознайомили слухачів з особливостями та перспективами участі в проекті, окресливши основні напрямки роботи. Після чого відбувся перший, захоплюючий, ознайомчо-інформативний тренінг, який спонукав учасників, на незначний відрізок часу, забути про буденну реальність, прислухатися до свого внутрішнього "Я" та переконатися у правильності наміченого курсу на шляху до самовдосконалення.