Тренінг «Чоловік+Жінка=Відносини»

Дата публікації допису: Dec 29, 2017 9:33:50 AM

9 грудня психолог Тетяна Ларіна презентувала авторський тренінг «Чоловік+Жінка=Відносини». Курс навчання майстерності взаємин і мудрості надає чоловікам і жінкам, сімейним парам, батькам інформацію про те, з якими труднощами вони можуть зіткнутися в сімейному житті і як правильно їх подолати. Програма тренінгу розкривала поняття самодостатності, ідеальної моделі взаємодії, жіночих та чоловічих способів соціалізації, типів відносин, нормативних криз.

Організатор  заходу Алла Зорій (Z.A Psychology Center) активізувала волонтерську діяльність кураторської групи доцента Тимофієвої М. П.,  студентів  2 курсу спеціальності «Медична та психологічна реабілітація». Такі заходи надихають студентів до глибинного пізнання галузей психології, вияву активності та набуття професійної компетентності.