Творча зустріч з нагоди 70-річчя Володимира Івасюка

Дата публікації допису: Mar 05, 2019 8:28:27 AM

У весняний день 70 років тому народився відомий український композитор Володимир Івасюк.На честь його дня народження на кафедрі психології і філософії відбулася творча зустріч з його родичами – сестрою Оксаною, дітьми сестри Галини Володимиром та Софією та дочкою Софії – Соломією, яку організували професор, завідувачка кафедри Алла Борисюк та доцент кафедри Олеся Павлюк.

На заході були присутні члени іміджевої групи БДМУ, студенти медичного факультету № 1 та фармацевтичного факультету.

Оксана Михайлівна Івасюк поділилась спогадами про свого брата. Також висловилися племінники відомого композитора, які, на жаль, не знали його особисто, але активно цікавилися творчістю свого дядька, не раз за сімейною зустріччю розпитуючи батьків про його життя та мистецькі здобутки.

Під час заходу студенти позмагались на краще знання біографії композитора та його творчих надбань, а також успішно відгадали мелодії його пісень.

Студенти були приємно вражені теплою зустріччю та переповнені емоціями від живого спілкування з людьми, які безпосередньо знали таку велику і славетну особистість.