Тайм-менеджмент для сучасного студентського лідера

Дата публікації допису: Nov 22, 2015 9:9:31 PM

У сучасному інформаційному суспільстві відсутність часу чи не найбільша проблема.

Люди знаходять все більш точні годинники для вимірювання часу, шукають способи розраховувати тимчасові витрати, керувати часом. Власне, цій проблемі й було присвячене останнє тренінгове заняття«Школи лідера», що відбулось 29  жовтня на базі кафедри психології та соціології. Психолог Медико-психологічного центру, викладач кафедри психології та соціології ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» Оксана Пендерецька розкрила особливості ефективного тайм-менеджменту, зупинившись на основних технічних помилках та впливі зовнішніх факторів у плануванні часу.

Учасники проекту вчилися долати внутрішні (психологічні) перешкоди і власні переконання щодо управління часом, визначати пріоритетність виконання завдань у досягненні цілей. Студенти фокусувалися на виконанні діяльності, навчившись враховувати наскільки ті або інші дії відповідають витратам часу і не зменшують, при цьому, важливості оперативного короткострокового планування і контролю над виконанням завдань. Під час тренінгу велике значення було відведене поняттям «відносини» і «результати», оскільки головна проблема сучасної молодої людини полягає не стільки в тому, щоб керувати часом, скільки в тому, щоб керувати собою.