Сім’я – один з найцінніших скарбів людини

Дата публікації допису: May 28, 2014 7:54:13 PM

Це середовище в якому дитина отримує любов, турботу, досвід та модель поведінки, а найголовніше цікавість до світу. Цінність сім’ї визнана у всьому світі, тому 15 травня відзначається міжнародний день сім’ї. Медико-психологічний центр разом із кафедрою психології та соціології розробили ряд заходів присвячених дню сім’ї. Завідувач кафедри психології та соціології Ніна Іванівна Зорій привітала студентів, побажала професійного зростання та наголосила на тому, що психологічна спільнота це також сім’я, де кожен має можливість бути собою, розвиватись і вдосконалюватись.

Тетяна Котик, спеціаліст із системної сімейної терапії, співробітник медико-психологічно центру ознайомила студентів 3 курсу спеціальності «Медична психологія» із системною сімейною терапією (ССТ). Робота складалася з двох частин: теоретичної та практичної. Теоретична частина містила в собі історичні факти розвитку даного напрямку психотерапії, було наголошено на особливостях практичного застосування ССТ. В практичній частині студенти мали змогу ознайомитися із технікою ССТ - «розстановки». Тетяна Котик показала принцип роботи даної техніки на основі загальновідомої казки. Учасникам дуже сподобалось і кожен виявив бажання прийняти участь і спробувати змоделювати власну сім’ю . В процесі роботи студенти мали унікальну можливість побачити себе і близьких «зі сторони». Даний досвід роботи показав, як функціонує сім’я, проблеми, які в них існують та можливі варіанти їх вирішення.