Студентка БДМУ – у числі переможців Всеукраїнської олімпіади з психології

Дата публікації допису: Jun 12, 2017 6:29:10 AM

Впродовж 1-2 червня на базі Одеського національного медичного університету пройшов ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з психології для студентів вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладів України.

Від Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» участь в олімпіаді взяла Олена Борсук (III курс, 16 група, спеціальність «Лікувальна справа»).

Студентка БДМУ продемонструвала високий рівень знань та за підсумками олімпіади, нагороджена дипломом переможця II ступеня (науковий керівник – професор Алла Борисюк, завідувач кафедри психології та філософії). Від імені ректорату щиро вітаємо Олену та її наукового керівника з перемогою та бажаємо нових здобутків.