Студенти привітали діток Центру медико-соціальної реабілітації з Великоднем

Дата публікації допису: May 05, 2016 9:20:39 AM

День Воскресіння Ісуса Христа – Великдень – одне з найбільших свят християн.

Великдень в Україні — це ще й свято весняного воскресіння, оновлення природи, що відзначалось у день весняного рівнодення ще за часів язичництва. Це поєднання двох вір, двох світів — язичництва й християнства — до сьогодні збереглось у віруваннях та великодній обрядовості українців.

Студенти медичного факультету №4 за участю студентського декана Романа Рандюка з нагоди щорічного християнського свята Великодня, 28 квітня провели благодійну акцію в Обласному центрі медико-соціальної реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи м. Чернівці. На заході були присутні: головний куратор факультету, доцент Світлана Семененко, доцент кафедра психології та соціології Марина Тимофієва та асистент кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата Віта Анцупова.

Студенти радісно та щиро спілкувалися з дітьми, а також презентували їм чудові подарунки.