Спільне засідання студентів БДМУ з філософським гуртком "Коло" ЧНУ ім. Ю.Федьковича

Дата публікації допису: Oct 26, 2018 10:39:50 AM

23 жовтня 2018 року в ході підготовки до відзначення Всесвітнього Дня філософії було організоване спільне засідання наукового гуртка кафедри психології та філософії Буковинського державного медичного університету та філософського клубу «Коло» ЧНУ ім. Ю.Федьковича. Доценти кафедри психології та філософії Ігор Скакун та Богдана Манчул разом з доцентом кафедри філософії ЧНУ ім. Ю.Федьковича Романом Рошкульцем запропонували учасникам наукового гуртка обговорення теми засідання: «Філософські проблеми в медицині». Тема зацікавила учасників засідання, оскільки викликала жваву дискусію стосовно ключових аспектів взаємовідносин філософського вчення та медичної науки. Розгляд основних філософських питань в медицині, запропонований учасникам можна структурувати за такими кластерами:

·         гносеологічний потенціал в медичній практиці;

·         аксіологічні складники медичної професії;

·         етичні та естетичні принципи професійної діяльності лікаря та фармацевта.

Учасники наукового гуртка активно задавали питання викладачам та гостям, дискутували між собою. Активну участь в роботі гуртка взяли: студент 3 курсу спеціальності «Медична та психологічна реабілітація» Андрій Попович,  студенти 4 групи 2 курсу спеціальності «Фармація», студенти 17 групи 1 курсу спеціальності «Медицина». Приємно відзначити, що на засіданні були присутні нові потенційні члени наукового гуртка кафедри – іноземні студенти 1 курсу спеціальності «Медицина», які ознайомились з науковими досягненнями досвідчених гуртківців.