Психологічний тренінг для студентів першого курсу БДМУ «Початок шляху» або важливе про адаптацію першокурсника

Дата публікації допису: Oct 19, 2021 6:19:17 AM

23 вересня 2020 року психологами медико-психологічного центру, викладачами кафедри психології та філософії Любов’ю Любіною та Вікторією Осипенко  було проведено онлайн психологічний тренінг для студентів першого курсу БДМУ «Початок шляху» або важливе про адаптацію першокурсника».Студенти заходу ОЗНАЙОМИЛИСЬ з такими поняттями, як: «адаптація», «успішна адаптація»; «психічне здоров’я»; «труднощі адаптації».

ПРОАНАЛІЗУВАЛИ групи труднощів у навчанні студентів-першокурсників.

ВІДПРАЦЮВАЛИ на практиці навички тайм-менеджменту за допомогою матриці Ейзенхауера.

ВИЗНАЧИЛИ що робити, щоб попередити виникнення дезадаптивних процесів та покращити своє психічне здоров’я.

ДЯКУЄМО  учасникам заходу за активну участь, плідну співпрацю та включеність у процес.