Просвітницька акція до Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом

Дата публікації допису: Nov 22, 2016 7:20:36 AM

Метою Всесвітнього дня боротьби з діабетом є підвищення поінформованості про діабет – не тільки про кількість хворих на цукровий діабет, але і про те, як можна запобігти розвитку цієї хвороби у багатьох випадках.

Студенти БДМУ, члени комітету SCORP UMSA: Балашова Софія, Гром Богдан та Семеген Юліана та Яремчук Іванна спільно з кафедрою психології та філософії (за сприяння завідувача кафедри проф. Борисюк А. С. та викладача кафедри Осипенко В. А.) провели просвітницьку акцію для студентів БДМУ.

Студенти у своїй доповіді наголошували на важливості максимального уникнення факторів ризику розвитку цукрового діабету. Організатори розповіли, що ожиріння часто веде до діабету – приблизно 90% людей з діабетом 2го типу страждають на зайву вагу.