Науковий семінар "Напрями психології - мій вибір"

Дата публікації допису: Nov 24, 2017 12:25:47 PM

Пізнання починається з подиву.

Аристотель

21 листопада  на кафедрі психології та філософії доц. Марина Тимофієва, викладач Любов Любіна, зав. інформаційно-бібліографічним відділом Аліна Ширєнкова, провідний бібліотекар Софія Задерей, провели науковий семінар для  студентів медичного факультету №4, ІІ курсу, спеціальності «Медична та психологічна реабілітація, на тему «Напрямки психології – мій вибір».

Фактом сучасної психологічної науки є те, що у неї немає однозначного набору дослідницьких методів. Існуючі методи психології отримують свою інтерпретацію в рамках тієї чи іншої наукової школи. Саме тому психологія підрозділяється на безліч наукових напрямків.

Науковий семінар спрямований на більш глибше пізнання студентами різних нарямків психології. Доц. Марина Тимофієва представила презентацію та практичні вправи з різних напрямків.  Студенти брали активну участь у підготовці до семінару.

Любов Любіна презентувала сучасний стан розвитку напрямків психології та психотерапії в Україні. Висвітила особливості діяльності Української спілки психотерапевтів Європейської асоціації психотерапії. Представила напрямки діяльності Чернівецької філії УСП.

Аліна Ширєнкова та Софія Задерей підготували бібліографічний огляд літератури з обраної теми наукового семінару.

Знання є результатом збору отриманих вражень. Загальна сума пізнаного може бути поштовхом до пробудження внутрішнього пізнання.