На кафедрі психології провели семінар про роль Т. Шевченка у житті родини Івасюків

Дата публікації допису: Mar 11, 2016 8:55:58 AM

9 березня з нагоди святкування річниці дня народження композитора і поета В. Івасюка та  у день відзначення народження Т. Г. Шевченка викладачем кафедри психології та соціології Павлюк Олесею було проведено відкритий семінар «Роль Т. Г. Шевченка у житті та творчості родини Івасюків». На захід була запрошена науковий співробітник музею Володимира Івасюка у Чернівцях, поетеса, автор численних збірок поезій та дитячих віршів Олена Логінова. Пані Олена познайомила студентів БДМУ із раритетними речами, які Івасюки збирали впродовж багатьох років: від газетних і журнальних публікацій Михайла Григоровича – до відзнаки Шевченківського лауреата Володимира Івасюка, та розповіла про те, як Кобзар увійшов у творчий світ родини Івасюків. Поетеса читала вірші Великого Кобзаря, порівнювала мотиви творчості обох письменників.

Завідувач кафедри психології та соціології Алла Борисюк подякувала Олені Логіновій за чудову розповідь та можливість познайомитись з творами двох титанів слова, які проклали шлях у красивий і мелодійний світ української мови та культури.

Від Шевченка сонячним променем проляжу через століття

М. Г. Івасюк