Для студентів БДМУ провели гендерно-орієнтований тренінг

Дата публікації допису: Apr 05, 2015 5:31:29 PM

28 березня у приміщенні МПЦ БДМУ зі студентами-слухачами «Школи лідерів» проведено гендерно-орієнтований тренінг «Гендерні особливості успішності особистості»,

метою якого було створення передумов для гармонійного особистісного та професійного розвитку юнаків та дівчат студентів медичного університету через усвідомлення власних гендерних характеристик (гендерних стереотипів, ролей, настанов, очікувань, переконань тощо), а також формування стратегії гендерного партнерства та гендерного балансу в процесі подальшого професійного навчання та міжособистісної взаємодії у студентському колективі на засадах егалітарного спілкування.Ведуча тренінгу – Любов Любіна викладач кафедри психології та соціології БДМУ. На занятті з метою розвитку навичок аналізу власних гендерних характеристик, учасники тренінгу створювали персональний гендерний образ через усвідомлення власних досягнень та цілей; досліджували власні зразки гендерної поведінки, своїх звичних стереотипів поведінки у ситуаціях міжособистісної взаємодії; в процесі обговорення визначали «ціну гендерних стереотипів», які існують в буденній свідомості та в професійному медичному середовищі, аналізували їх роль в особистісному та професійному становленні; ознайомились с асертивними техніками поведінки в професійно-орієнтованих ситуаціях спілкування.

Сукупність послідовно об'єднаних змістом вправ дозволили засвоїти основні аспекти гендерної рівності та провести дослідження своєї особистості.

Координатор навчально-практичного проекту "Школа лідерів", викладач кафедри психології та соціології Осипенко В.А.