Для молодих лідерів провели тренінг особистісного зростання

Дата публікації допису: Apr 18, 2015 1:17:5 PM

4 березня у рамках проекту студентського самоврядування Школа лідера,

яка проводиться на базі кафедри психології та соціології БДМУ, був проведений тренінг «Чи знаєш ти себе?», спрямований на саморозкриття, підвищення рівня самооцінки та формування здатності до самоаналізу. Тренінг особистісного зростання був проведений викладачем Павлюк О. І. та передбачав набуття учасниками Школи лідера навичок та вмінь ефективної взаємодії у спілкуванні, демонстрації можливостей використання креативності при вирішенні життєвих проблем, а також при досягненні особистих і професійних цілей. Також тренінгове заняття мало на меті підвищення рівня самооцінки учасників через отримання позитивного зворотного зв’язку і набуття впевненості в собі та досягнення процесу саморозкриття через створення власного психологічного портрету.