День пам'яті жертв голодомору

Дата публікації допису: Nov 14, 2018 9:27:24 AM

13 листопада до Дня пам’яті жертв голодоморів доцент кафедри психології та філософії Тимофієва Марина Пилипівна, куратор групи, провела виховну годину для студентів 3 курсу спеціальності «Медична та психологічна реабілітація» медичного факультету № 4.Голодомор 1932-1933 років – масовий, навмисно зорганізований радянською владою голод, що призвів до багатомільйонних людських втрат у сільській місцевості на території Української СРР (землі сучасної України за винятком семи західних областей, Криму і Південної Бесарабії, які тоді не входили до УСРР) та Кубані, переважну більшість населення якої становили українці. Викликаний свідомими і цілеспрямованими заходами вищого керівництва Радянського Союзу і Української СРР на чолі зі Сталіним, розрахованими на придушення українського національно-визвольного руху і фізичного знищення частини українських селян.

Студенти брали активну участь в обговоренні свідчень очевидців тих важких подій. Їх вразила аморальність політики щодо українського народу, який був частиною Радянського Союзу. Ця дискусія справила велике враження на студентів, змусила задуматись над сучасними проблемами життя та їх значенням.