Викладачі кафедри взяли участь у практичному семінарі «Соціально-психологічна підтримка адаптації ветеранів АТО»

Дата публікації допису: Apr 13, 2017 11:44:52 AM

29 березня 2017 року завідувач кафедри психології та філософії БДМУ, професор Алла Борисюк, керівник медико-психологічного центру БДМУ, доцент Олександр Поліщук та викладач кафедри психології та філософії БДМУ, психолог медико-психологічного центру Вікторія Осипенко долучилися до роботи практичного семінару «Соціально-психологічна підтримка адаптації ветеранів АТО», проведеного обласним центром соціальних служб у Чернівцях.

Учасники заходу мали можливість детально ознайомитись з програмою соціально-психологічної підтримки ветеранів АТО (ідеї посттравматичного зростання, розвитку стресостійкості, когнітивно-поведінкова модель) та одержати перший в Україні професійний посібник «Соціально-психологічна підтримка адаптації ветеранів АТО: посібник для ведучих груп», виданий Інститутом психічного здоров’я Українського католицького університету. Ведучий семінару – один з авторів посібника – професор, виконавчий директор Інституту психічного здоров’я УКУ, супервізор в КПТ-напрямку Віталій Климчук висвітлив основі фокуси програми СППА (в). Під час семінару були надані рекомендації щодо тривалості та частоти занять, мотиваційні інтервенції для ветеранів, надані поради ведучим груп щодо стилю й форми роботи. Ведучий семінару закцентував увагу на планах занять, їхньому змісті із деталізацією кожного виду робіт, обґрунтував добірку психологічних вправ та технік. Викладачі кафедри взяли активну участь в обговорені програми та можливості застосувати програму на території Чернівецької області з ветеранами АТО та їхніми сім’ями.