Викладачі БДМУ взяли участь у семінарі «Байдужість робить тебе учасником! Не будь байдужим!»

Дата публікації допису: Sep 30, 2014 7:41:42 PM

Організація Рятуйте дітей, Філія Сучава (Salvați Copii) 11-12 вересня провела у Чернівцях семінар «Байдужість робить тебе учасником! Не будь байдужим!» у рамках Спільної Операційної Програми Румунія-Україна-Республіка Молдова в межах проекту «NOT FOR SALE – Say stop to human trafficking».

У ньому взяли участь викладачі кафедри психології та соціології Буковинського державного медичного університету. Під час семінару були розглянуті юридичні і соціальні аспекти торгівлі людьми, основні причини і наслідки сексуальної експлуатації, методологія та інструментарій роботи з особами, які знаходяться в групі ризику або є жертвами насилля, заходи, які необхідні для реабілітації жертв «людського трафіку».