Викладач БДМУ представила результати наукового дослідження на конференції у Північній Ірландії

Дата публікації допису: Mar 17, 2015 4:9:7 PM

Викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко представила результати свого наукового дослідження на конференції «Нові перспективи європейських студій: європеїзація в ЄС та країнах сусідства»,

що відбулася 6-7 березня у Королівському університеті Белфаста, Північна Ірландія. Надія Бурейко виступила з доповіддю про завдання та особливості процесу європеїзації в Україні з урахуванням сучасних викликів. Акцент було зроблено на європеїзації політики ідентичності, а для підтвердження запропонованої гіпотези дослідження та тестування теоретичної концепції було використано кількісні параметри, отримані у процесі виконання дослідницького проекту «Регіон, нація та далі: міждисциплінарне та міжкультурне переосмислення України». Даний проект виконується у рамках Центру управління та культури Європи Університету Сент Галлену, де Надія Бурейко проводить постдокторське дослідження під керівництвом професора Ульріха Шмідта.