Викладач БДМУ виступила з доповіддю перед студентами Університету Сент-Галлен

Дата публікації допису: Mar 29, 2015 12:55:40 PM

24 березня викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко виступила з доповіддю про міфи в історії України

перед студентами-бакалаврами Університету Сент-Галлен, Швейцарія, у рамках навчального курсу «Україна між Європою та Росією». Серед існуючих міфів було виокремлено ті, які усталюють стереотипи у сприйнятті України та українців, і зокрема, широко використовуються деякими ЗМІ. Так, наприклад, було звернено окрему увагу на історію державних формувань на території Кримського півострову (для спростування міфу про те, що Крим завжди був населений етнічними росіянами), а також історію формування української мови на ряду з іншими слов’янськими (спростування міфу про те, що українська – то діалект російської).