В БДМУ проведено щорічну благодійну акцію «Подаруй дитині книгу»

Дата публікації допису: Apr 04, 2017 7:2:4 AM

Упродовж 20-28 березня в Буковинському державному медичному університеті п’ятий рік поспіль проходила благодійна акція “Подаруй дитині книгу”.

Даний захід організатори проведи до Міжнародного дня дитячої книги, який відзначали 2 квітня.

3 квітня представники оргкомітету акції – професор Алла Борисюк, завідувач кафедри психології та філософії та Віталій Смандич, асистент кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб разом зі студентами БДМУ презентували зібрані книги учням Чернівецької спеціалізованої школи-інтернату №4.

Організатори акції висловлюють подяку всім, хто долучився до благодійної справи. Найактивнішими учасниками благодійної акції виступили співробітники кафедри іноземних мов, внутрішньої медицини та інфекційних хвороб, студенти медичного факультету №1, 2 гр., 2 курс, лікувальна справа (куратор Букатару Ю. С., 1 гр., 3 курс, лікувальна справа (куратор Васюк Л.В.), 1 гр., 1 курс, сестринська справа (база 9 кл.) (куратор Слубська А. Я.), Вовк Валентина, фахівець сектору інноваційного розвитку, Павлюк Олеся, викладач кафедри  психології та філософії.

Вихованці школи інтернату були надзвичайно задоволені цікавими подарунками, а адміністрація закладу висловили щиру вдячність керівництву, колективу та студентству БДМУ за їхню волонтерську діяльність, з чуйність та вміння творити добро.