Благодійна акція до Дня святого Миколая  від студентів медичного факультету № 4

Дата публікації допису: Dec 28, 2017 8:55:6 AM

Найбільше свята Миколая чекає українська дітвора.

У своїй уяві хлопчики та дівчатка,

здебільшого, малюють таку  картину:

сивобородий чоловік із величезним мішком

спускається з небес і ставить під подушку подарунки.

22.12.2017 р. cтуденти медичного факультету № 4 теж вирішили зробити діткам свято та завітали з подарунками в Обласний дитячий будинок дитини «Сонечко». До акції долучилися: завідувач кафедри фізіології ім. Я. Д. Кіршенблата професор Світлана Ткачук, доцент Світлана Анохіна, головний кураторфакультету, доцент Світлана Семененко, доцент кафедри психології та філософії Марина Тимофієва, старший викладач кафедри психології та філософії Любов Любіна, асистент Віта Анцупова, завідувачкафедри догляду за хворими та ВМО професор Ігор Плеш, доценти Лілія Борейко, В’ячеслав Гайдуков, Світлана Каратєєва, асистенти Алла Перижнякта Ганна Кшановська.

Студенти та викладачі радо спілкувалися з дітками, а також подарували їм солодощі та засоби догляду.