Видатний син українського народу

(до 200-річчя від дня народження

вчителя вчителів  К. Д. Ушинського)

У березні  2023 року виповнилося 200 років від дня народження Костянтина  Ушинського (1823-1870), українського педагога, основоположника наукової педагогіки й народної школи, автора праць з теорії та історії педагогіки, підручників для початкового навчання.

З нагоди 200-річчя від дня народження Костянтина Дмитровича Ушинського завідувачкою кафедри психології та філософії, професоркою Аллою Борисюк було проведено просвітницький захід, під час якого студенти ознайомилися зсучасною педагогічною освітою в контексті ідей Костянтина Дмитровича.Зі вступним словом про значущість педагогічної спадщини Костянтина Ушинського виступила проректорка з науково-педагогічноі роботи та виховання Ніна Зорій. Студентами детально було охарактеризовано основні принципи дидактики та основні праці педагога.