VI Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів та молодих вчених BIMCO 2019

Дата публікації допису: Apr 03, 2019 1:4:41 PM

3 квітня на базі кафедри психології та філософії відбулось засідання секції № 28 «Психологія та філософія» VІ Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих  вчених BIMCO 2019. На засіданні був присутній професорсько-викладацький склад кафедри психології та філософії, зокрема голова секції –професор А. С. Борисюк, співголови: доцент М. П. Тимофієва, доц. Скакун І. О., доц. Павлюк О. І., к. психол. н. Осипенко В. А., к. психол. н. Любіна Л. А. та секретар – к. філ. н. Слубська А. Я. На секції було заявлено 14 усних доповідей. Журі мало змогу оцінити високий рівень підготовки доповідачів, визначити переможців та нагородити їх дипломами за участь у конгресі.

За результатами секційного засідання перемогу отримали:

1 місце – Aparna Sukumaran, студентка 1 курсу медичного факультету № 3 Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет»,  з доповіддю на тему: «Comparing theories related to motivation: goal theory and theories of intelligence» -  науковий керівник доц. Павлюк О. І.

2 місце – Павленко Мар’яна Юріївна, студент 3 курсу медичного факультету № 4 Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет»,  з доповіддю на тему: «Дослідження схильності особистості до суїцидальної поведінки» -  науковий керівник доц. Тимофієва М. П.

3 місце – Постой Дар’я Володимирівна, студентка 1 курсу стоматологічного факультету Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет»,  з доповіддю на тему: «Формування у студентів мотивації до обраного фаху» - науковий керівник проф. Борисюк А. С. та Мойсюк Ігор Ігорович, студент 1 курсу медичного факультету № 2 Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет»,  з доповіддю на тему: «Ноосфера як похибка біосфери» -  науковий керівник доц. Скакун І. О.

А також дипломами було відзначено студентів: за оригінальне наукове дослідження – Lalita Choudhary, студентка 1 курсу медичного факультету № 4 Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет»; за оригінальне наукове дослідження – Чуздюк Вікторія Вікторівна, студентка 3 курсу медичного факультету № 4 Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет»; за активну участь у дискусії – Кіріліч Каріна Марінівна, студентка 3 курсу медичного факультету № 4 Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет»; за оригінальну презентацію – Nisha Sharma, студентка 1 курсу медичного факультету № 3 Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

За результатами роботи Конгресу опубліковано BIMCO JOURNAL з матеріалами конгресу BIMCO 2019, який буде внесений до цифрового наукового репозиторію інтелектуальних фондів Буковинського державного медичного університету.