V Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів та молодих вчених BIMCO

Дата публікації допису: Apr 06, 2018 8:17:32 AM

4 квітня на базі кафедри психології та філософії відбулось засідання секції №9 «Гуманітарні аспекти медицини» V Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих  вчених BIMCO 2018р. На засіданні був присутній професорсько-викладацький склад кафедр психології та філософії та суспільних наук та українознавства, зокрема голови секції – професор А. С. Борисюк та   професор А. А. Мойсей, співголови: доцент М. П. Тимофієва, доц. Шутак Л. Б., доц. Навчук Г. В., доц. Аністратенко А. В.,

доц. Цуркан Н. В. та секретар – к. філ. н. Слубська А. Я. Було заслухано 11 усних доповідей студентів та молодих вчених, що надало змогу журі оцінити високий рівень підготовки доповідачів, визначити переможців та нагородити їх грамотами за участь у конгресі.

За результатами секційного засідання перемогу отримали:

1 місце - Шутак Олександр Андрійович, студент 2 курсу стоматологічного факультету Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет»,  з доповіддю на тему: «Інноваційні методи професійної підготовки  майбутніх медичних фахівців» -  науковий керівник ст. викл. Потапова Л. Б.

2 місце - Одовічен  Дмитро Миколайович, студент 1 курсу коледжу Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет», спеціальність «Фармація»,  з доповіддю на тему: «Лікарі-письменники: діяльність та творчість» - науковий керівник викл. Нікофорюк Т. М.

3 місце - Яковлєв Вадим Віталійович, студент 1 курсу медичного факультету №1 Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» з доповіддю на тему: «Вторинні найменування в медицині» - науковий керівник доц. Навчук Г. В. та  Савіцький Іван Іванович, студент 1 курсу медичного факультету №1 Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет», з доповіддю на тему: «Світові науково-технічні досягнення українців у сфері медицини» - науковий керівник доц. Навчук Г. В.

А також почесними грамотами було відзначено студентів: Мендель А. О., студент 1 курсу медичного факультету №2 Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет», Лакуста С. І., студент 3 курсу Чернівецького медичного коледжу БДМУ,  Пислар Ю. Ю., студентка 1 курсу Чернівецького медичного коледжу БДМУ та Gohil D., студент  2 курсу медичного факультету №3 Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

За результатами роботи Конгресу опубліковано BIMCO JOURNAL з матеріалами конгресу BIMCO 2018, який вміщує 790 тез, і буде внесений до цифрового наукового репозиторію інтелектуальних фондів Буковинського державного медичного університету. Цьогоріч збірник отримав міжнародний науковий код ISSN, що дозволить інтегрувати наукові напрацювання учасників Конгресу в міжнародний наукометричний простір.