Психологічні особливості становлення професійної ідентичності майбутньої медичної сестри

З нагоди відзначення Міжнародного дня медичної сестри зі студентами-першокурсниками зустрілася головна медична сестра КНП ЦПМСД "Садгора" Наталія Осадчук, яка наразі навчається на випускному курсі спеціальності «Медсестринство», кваліфікаційний рівень «Магістр». Захід розпочала зав. кафедри, проф. Алла Борисюк, яка акцентувала увагу на створенні індивідуальної освітньої траєкторії, формуванні професійної компетентності та професійної ідентичності, набутті професійних умінь і навичок кожного здобувача освітніх послуг.

Наталія Осадчук поділилася власним досвідом формування професійної ідентичності у процесі навчання в БДМУ та під час безпосередньої професійної діяльності.