Продовжуємо популяризувати серед чернівецького учнівства спеціальність "Медична психологія"

Сьогодні, 17 жовтня, поспілкувалися з учнями Чернівецького ліцею 4 щодо вибору ними майбутньої професії та місце її здобуття, зокрема звернули увагу на престижність і переваги Буковинського державного медичного університету. На запитання Марії Цуркан, доктора педагогічних наук, професора, професора кафедри психології та філософії БДМУ, чи актуальна ця спеціальність у нашому суспільстві, ліцеїсти одноголосно відповіли "так". Приємно, що, навчаюсь у 10-му класі, діти усвідомлюють роль медпсихолога у підримці особистості, наданні їй фахової допомоги. Студенти ІІІ курсу БДМУ: Ольга Климюк, Аліна Гулій, Ксенія Горб, Ноємзар Оганян, - розповіли про те, чому вони свого часу обрали БДМУ та спеціальність "Медична психологія". Наступним етапом  професійної орієнтації було виконання учнями різних практичних вправ, спрямованих на самопізнання та самовизначення особистості.