Онлайн-тренінг: «КУДИ ТІКАЄ МІЙ ЧАС?  або ОСНОВИ ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТУ»

Студентками спеціальності «Медична психологія» Буковинського державного медичного університету для цьогорічних старшокласників та абітурієнтів 19.04.2023 р. року було проведено онлайн-тренінг: «КУДИ ТІКАЄ МІЙ ЧАС?  або ОСНОВИ ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТУ». До тренінгу доєдналися студенти першого року навчання, які так само проживають складний період підготовки до заліків і модулів.

Ведучі тренінгу: Софія СВІЖЕВСЬКА та Юлія ОЛЬХОВЕНКО студентки 3 курсу, спеціальності «Медична психологія» Буковинського державного медичного університету обговорили з учасниками особливості та стресовість підготовки до НМТ і значення «правильного розподілу часу».  За допомогою простих і дієвих вправ учасники вчились «перерозподіляти» свій час та структурувати його. Під час роботи учасники групи продемонстрували щирість та зацікавленість і дійшли висновку, що головними пожирачами часу виявляються не зовнішні чинники, а наші особистісні особливості (або їх відсутність).