Науково-філософська дискусія на тему "Проблема істини в епоху постмодерну"

Дата публікації допису: Apr 18, 2022 8:31:53 AM

13 квітня на кафедрі психології та філософії в межах вивчення курсу «Філософія» відбулася науково-філософська дискусія на тему "Проблема істини в епоху постмодерну" зі студентами 43-44 групи 1 курсу. Під час заходу студенти проаналізували еволюцію поняття "істина" у філософії, науці та релігії, співвіднесли класичний і некласичний підходи у її тлумаченні, представили сучасні концепції істини, порівняли види і критерії істини. Особливу увагу було приділено взаємозв'язку "істини-хиби" та "істини-пост-істини". Студенти активно дискутували про роль медіа, інтернету, культури, суспільства та релігії у постмодерному сприйнятті істини, зокрема її релятивізацію, а також дослідили небезпеки маніпуляції поняттям «істина» у політичному, ідеологічному та релігійному дискурсах.