Міжнародний день жінок і дівчат у науці

11 лютого щорічно, починаючи з 2016 року, за рішенням ООН відзначається Міжнародний день жінок і дівчат у науці. Заснуванню цієї дати передувала прийнята 20 грудня 2013 р. резолюція Генеральної Асамблеї ООН «Наука, техніка та інновації в цілях розвитку», в якій зазначено про рівний доступ жінок і дівчат будь-якого віку до досягнень і розвитку науки, техніки і інновацій як запоруку забезпечення гендерної рівноправності в даній сфері.

З нагоди Міжнародного дня жінок і дівчат у науці завідувачкою кафедри психології та філософії, професоркою Аллою Борисюк було проведено пізнавально-просвітницький захід зі студентами 1 курсу спеціальності «Медична психологія».

Студентки обмінялися враженнями щодо представлених жінок-науковиць та обговорили можливі шляхи кар’єрного зростання для жінки загалом та в науковій галузі зокрема. Даний захід сприяв підвищенню мотивації до наукового напряму роботи та активізації наукової діяльності студентів.