Культура академічної доброчесності  в Буковинському державному медичному університеті

«Академічна доброчесність» – це сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової діяльності.

27 вересня та 2 листопада 2023 року викладачі кафедри психології та філософії провели ряд семінарів на тему «Академічна доброчесність» для здобувачів освіти 2 курсу, фахової перед вищої освіти фаховий коледж, спеціальності «Медсестринство» ОР фаховий молодший бакалавр;
1 курсу спеціальності «Медсестринство» (бакалавр).

Метою заходу, є ознайомлення здобувачів освіти з принципами академічної доброчесності, видами та суттю їх порушення.

Проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, Ніна ЗОРІЙ (кандидат філософських наук, доцент) ознайомила студентів з нормативно-правовою базою академічної доброчесності БДМУ, основними поняттями, видами та правилами.

Викладач Анна СЛУБСЬКА (кандидат філософських наук) повідомила про відповідальність за порушення норм академічної доброчесності та правила цитування.

Академічна доброчесність – це внутрішня культура особистості науковця, викладача, здобувача вищої освіти.

Матеріал підготувала доц. кафедри психології та філософії,
Марина ТИМОФІЄВА