День відкритих дверей 3.0 у Буковинському державному медичному університеті

19 травня 2024 року в навчальному корпусі Буковинського державного медичного університету (БДМУ) на вул. Богомольця, 2 відбувся День відкритих дверей 3.0. Захід надав майбутнім студентам унікальну можливість дізнатися більше про університет, його спеціальності та умови вступу.

Однією з важливих локацій була локація «Медична психологія», яку представляли професор Алла БОРИСЮК, викладач Матвій ДАРІЙЧУК та студенти спеціальності 225 «Медична психологія». Тут відвідувачі мали змогу дізнатися про перспективи та переваги спеціальності, а також отримати детальну інформацію щодо навчання та професійних можливостей.

Професор Алла БОРИСЮК підкреслила важливість медичної психології в сучасному світі, особливо в контексті підвищеної уваги до ментального здоров'я. Зокрема зазначила, що спеціальність надає глибокі знання в галузі психології, які застосовуються у медичній практиці, що робить випускників затребуваними фахівцями.

Викладач Матвій ДАРІЙЧУК детально розповів про навчальний процес, методи викладання та унікальні можливості для студентів спеціальності 225 «Медична психологія». Він наголосив на практичній спрямованості навчання, що включає стажування в медичних установах та участь у наукових дослідженнях.

Крім того, на локації була надана додаткова інформація про умови вступу та роботу приймальної комісії. Відвідувачі могли ознайомитися з вимогами до абітурієнтів, переліком необхідних документів та строками подання заяв.

День відкритих дверей у БДМУ став важливим заходом для майбутніх абітурієнтів, надавши їм вичерпну інформацію про освітні можливості та допомігши визначитися з вибором майбутньої професії.