Захід
«День ментального здоров’я в Чернівецькій громаді»

10 жовтня 2023 року професорсько-викладацький склад кафедри психології та філософії разом зі студентами спеціальності «Медична психологія» взяли активну участь у заході «День ментального здоров’я в Чернівецькій громаді». Метою заходу, організованого в рамках  Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської, є зробити піклування про своє ментальне здоров’я звичним для українців. Людина має відчувати турботу про свій ментальний стан та мати у доступі усі можливості (зокрема, державні) і ресурси, аби подбати про нього – нагадати кожному з нас про важливість ментального здоров’я. У межах заходу на Театральній площі, відбувалось практичне виконання вправ, що знімають стрес та напругу. Фахівці та експерти у галузі медицини і ментального здоров’я продемонстрували п’ять вправ, що заспокоюють та відволікають від тривоги. Студенти БДМУ, спеціальності «Медична психологія», як майбутні фахівці у сфері ментального здоров’я,  проводили психологічну просвіту  чернівчанам та гостями нашого міста.