День спільнодії
«Майстерка ментального здоров’я» у Чернівцях

2 вересня 2024 року в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, у Чернівцях відбувся День спільнодії під назвою «Майстерка ментального здоров’я».

До заходу долучилися співробітники Буковинського державного медичного університету, психологи медико-психологічного центру БДМУ, а також фахівці простору психосоціальної підтримки «Дбаю про себе», створеного за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров'я», що впроваджує Пакт. Серед учасників були завідувачка кафедри психології та філософії, професорка Алла Борисюк, доцент кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Олександр Поліщук, викладач кафедри психології та філософії Матвій Дарійчук, а також студенти першого курсу спеціальності «Медична психологія».

Програма заходу включала різноманітні активності, спрямовані на підвищення обізнаності про ментальне здоров’я та розвиток навичок самодопомоги серед дітей та дорослих.

«Майстерка ментального здоров’я» стала важливим кроком у формуванні здорового та підтримуючого середовища в освітніх закладах Чернівців. Захід націлений на те, щоб учасники освітнього процесу спільними зусиллями створювали атмосферу, яка б сприяла гармонійному розвитку підростаючого покоління..

#МентальнеЗдоровя #ДеньСпільнодії #Чернівці #ТиЯк #ПсихологічнаПідтримка