БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ ДЛЯ ДІТЕЙ ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дата публікації допису: Dec 16, 2022 10:56:45 AM

Традиційно до Дня Святого Миколая студенти та викладачі Буковинського державного медичного університету організують благодійні акції до Дня Святого Миколая.15 грудня 2022р. студенти та куратори відвідали з благодійною акцією Чернівецьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат №4 по вулиці Січових Стрільців 3А міста Чернівці.

Модератор заходу є викладач кафедри психології та філософії Анна Слубська. До благодійної акції долучилась проректор з науково-педагогічної роботи та виховання доцент Ніна Зорій, заступник директора фахового коледжу Галина Марараш,  голова студентської ради фахового коледжу Діана Курка, студенти фахового коледжу: 1 курс 1 група спеціальності «Медсестринство»; 3 курс  1 група спеціальності «Медсестринство» з куратором Анною Слубською; 4 курс 1 група спеціальності «Медсестринство» з  куратором викладачем фахового коледжу Ларисою Шинкурою; студенти медичного факультету №4, 1 курс  1-2 групи спеціальності «Медична психологія» з кураторами викладачами кафедри психології та філософії доц. Мариною Тимофієвою та Микитою Глущенко; студенти медичного факультету №1,  2 курс 14 група з куратором викладачем кафедри біологічної фізики та медичної інформатики доц. Тетяною Бірюковою.

Студенти привітали учнів школи-інтернату, побажали їм успішного навчання, міцного здоров’я, поспілкувались з керівництвом закладу про організацію майбутніх акцій. За зібрані кошти для вихованців школи-інтернату були придбані фрукти, печиво засоби гігієни, одяг.

Брали активну участь в організації та проведенні благодійної акції студентки 1 курсу спеціальності «Медична психологія» Аліса Мироненко та Марина Романюк, які  провели  в ігровій формі розвиваючі вправи.

Студенти 4 курсу  спеціальності «Медсестринство» Діана Курка, Владислав Беженар та студенти 2 курсу спеціальності «Медицина» Володимир Морозюк, Юрій Товкач які допомогли закупити все необхідне для проведення акції. Дякуємо студентам які взяли участь в акції Марії Гринько, Ірині Попадюк, Вікторії Каменщиковій, Діані Вілор, Валерії Білогар, Оксані Кринько, Вікторії Насіненко.

Волонтери отримали позитивні емоції від посмішок на обличчі дітей, допомоги і спілкування з дітьми, які потребують особливої уваги.

Викладачі та студенти отримали від керівництва закладу запрошення на звітний концерт дітей інтернату.

Підготувала викладач кафедри психології та філософії Анна Слубська