Як активізувати пізнавальні процеси та подолати негативний настрій

Під час зустрічі зі старшокласниками Чернівецького ліцею № 13 завідувачка кафедри психології та філософії, професорка Алла БОРИСЮК звернула увагу учнів на те, як отримувати задоволення від осінньої пори і не впадати в сезонну апатію; як активізувати увагу, мисленнєві процеси, пам'ять; що таке мнемотехніка і мнемотехнічні прийоми. Було наголошено на тому, що варто:

-  Дотримуватися збалансованого харчування та питтєвого режиму;

- Додати рухової активності (танці, йога, скандинавська хода, інші види спорту);

- Подбати про себе, приділити собі увагу, скерувати енергію на себе. Активність замість пасивного споглядання та очікування;

- Отримувати задоволення від улюблених занять (відвідування театру, виставки, музею, прослуховування музики; читання книг; перегляд улюблених кінофільмів тощо);

-  Звертатися за допомогою, прислуховуватись до порад.