5-ий Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху

Дата публікації допису: Jun 27, 2019 8:28:43 AM

З метою привернення уваги до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, сприяння вихованню дорожньої культури серед населення та об’єднання зусиль суспільства задля зменшення кількості смертей від травми на дорозі, в рамках проведення 5-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху дирекція Берегометської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 запросила професорсько-викладацький склад БДМУ взяти участь у проведенні заходу. 16 травня 2019 року на базі Берегометської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 викладачі БДМУ демонстрували основи надання серцево-легеневої реанімації на етапі надання першої долікарської допомоги. Помічник ректора з іміджевої політики, професор Алла Борисюк розповіла при психологічні аспекти панічного страху, емоційного шоку та як потрібно опанувати себе після ДТП. Демонстрацію та відпрацювання серцево-легеневої реанімації при ДТП розповіла асистент кафедри фтизіатрії та пульмонології Інга Єременчук. Також педагогічний склад та учні шкіл були ознайомлені із правилами вступу до Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» й отримали інформаційні листівки.

Дякуємо школам за запрошення!