Дата публікації допису: Oct 24, 2016 11:21:6 AM

4 жовтня було проведене перше заняття Наукового гуртка на кафедрі психології та філософії. На початку засідання помічник ректора з іміджевих питань, завідувач кафедри психології та філософії, професор А. С. Борисюк привітала учасників та ознайомила їх з планом роботи гуртка. Доцент М. П. Тимофієва представила психологічний блок занять та розповіла про техніку наративу в арт-терапії.

Під час першого засідання наукового гуртка студенти також обрали старосту СНГ кафедри – Галак Інну (9 гр. медичний факультет №1). Помічником старости було обрано Щербату Ірину (6 гр. медичний факультет №1).

В кінці заняття викладач О. І. Павлюк провела тренінг, спрямований на знайомство учасників один з одним та згуртування групи для створення атмосфери безпеки, як засади для подальшого розвитку групи.

Завдяки гуртку студенти матимуть можливість пізнати себе з іншої сторони, дізнатися чимало про особливості людської психіки та на практиці випробувати різноманітні психологічні методики.