Наші випускники

Випуск 2017 р

Руснак Тетяна Георгіївна

        Закінчила Буковинський державний медичний університет за спеціальністю 225 «Медична психологія», 2011-2017 роки навчання.

        Протягом 2017-2018 рр. навчалася в інтернатурі на базі Буковинського державного медичного університету та Чернівецької обласної психіатричної лікарні,закінчивши отримала сертифікат лікаря-спеціаліста.

        З 2018 року навчається у Буковинському психотерапевтичному проекті УСП за напрямком системна сімейна психотерапія.

        З 2018 року працює лікарем-психологом патопсихологічної лабораторії КМУ «Чернівецька обласна психіатрична лікарня» (психодіагностична,психокорекційна робота та робота з медичним персоналом).


Випуск 2016 р

Куліковська Тетяна Вікторівна

Закінчила Буковинський державний медичний університет за спеціальністю 225 «Медична

психологія». Пройшла інтернатуру на базі Чернівецької обласної психіатричної лікарні (2016-2017р.). З 2020 і на даний момент працює лікарем-психологом Комунального некомерційного

підприємства Нетішинської міської ради «Спеціалізована медико-санітарна частина» міста Нетішин Хмельницької області. Здійснює таку роботу:

- Психодіагностика психічних та соматичних захворювань амбулаторних та стаціонарних хворих.

- Психологічне консультування та психокорекція.

- Психологічна реабілітація паліативних, післяінсультних хворих, наркозалежних, учасників бойових дій.

- Робота з персоналом: індивідуальні консультації та психологічні тренінги.


Випуск 2016 р

Куц Анастасія Віталіївна

Закінчила Буковинський державний медичний університет за спеціальністю225 "Медична психологія", 2010 -2016 роки. 

Пройшла інтернатуру та отримала сертифікат лікаря спеціаліста, 2016-2017 роки. 

Почала працювати з 2017 року в Дубенському психоневрологічному диспансер

КП РОЦПЗН. 

У 2017- 2019 році почала працювати по сумісництву викладачем КЗ « Дубенський фаховий медичний коледж» РОР. 

Отримала сертифікат по «Психотерапевтичні методи роботи з післятравматичними розладами». З грудня 2020 року почала працювати КЗ ЦПЗН РОР м.Рівне 


    Випуск 2013 р

    Хром'юк Валентина

    Закінчила Буковинський державний медичний університет, за спеціальністю медична психологія, 2007-2013 роки. Пройшла інтернатуру та отримала сертифікат лікаря спеціаліста, 2013-2014 роки. Закінчила проект "Лідер груп Балінта" 2012-2015 роки. Працювала консультантом в службі "Телефон довіри". Працювала лаборантом на кафедрі психології та соціології Буковинського державного медичного університету. 

Наразі працює лікарем-невропатологом в Німеччині.


Випуск 2013 р   

Ярослав Григорович Пукас

Лікар-психолог (1-ї категорії), гештальт-терапевт (сертифікований, акредитований).

    Завершив Буковинський державний медичний університет, за спеціальністю медична психологія, 2006-2012 роки. Завершив інтернатуру та отримав сертифікат лікаря спеціаліста, 2012-2013 роки. Завершив проект АППУ "Лідер груп Балінта" 2011-2014 роки.

Завершив програму підготовки гештальт-терапевтів Всеукраїнської спілки психологів, що практикують гештальт підхід 2013-2017 роки. Завершив спеціалізацію ВСППГП "Кризи та травми, в гештальт підході".  Працював:

В Чернівецькій обласній психіатричній лікарні (психодіагностика, групова психотерапія та робота з персоналом) 2013-2019 роки. В БДМУ, Асистент кафедри Неврології, психіатрії та медичної психології ім. Савенка в 2015 році. В ВБФ “Крок назустріч” психолог, працював з учасниками АТО, та вимушеними переселенцями в 2015році.Консультант IPSO з 2017 року. Зараз веде приватну практику.


Випуск 2012 р

Соколик Евеліна Миколаївна

Закінчила Буковинський державний медичний університет за спеціальністю "Медична психологія" ,2006-2012 роки. 

Завершила інтернатуру та отримала сертифікат лікаря спеціаліста,2012-2013 роки.

З 2013 року працює в КНП "Міська дитяча клінічна лікарня".

Проводить психодіагностику , психокорекцію та консультування дітей,підлітків,а також батьків та родичів маленьких пацієнтів. Працює з персоналом.


   Бойко Катерина Володимирівна

    У 2010 році закінчила медичний факультет, спеціальність "Медична психологія" Буковинського державного медичного університету.

   Працює практичним психологом у  Чернівецькому медичному коледжі БДМУ з 2011 року. З 2012 року навчається у Буковинському  психотерапевтичному проекті  (напрямок - системна сімейна психотерапія).

    Напрямки роботи:

-    формування та розвиток творчого потенціалу особистості;

-    становлення рис характеру;

-    забезпечення психічного та соціального здоров'я;

-    підвищення самооцінки, самореалізації та самоповаги.

    Завдання:

-       психодіагностика;

-       індивідуальна психологічна допомога студентам, викладачам коледжу та батькам;

-       групова психологічна допомога, психологічні тренінги;

-       допомога в адаптації студентів І-го курсу;

-       допомога викладачам  у подоланні конфліктних ситуацій;

-       профілактика девіантної поведінки та формування навичок здорового способу життя;

-       підвищення психологічної культури та компетентності студентів.


Крішу Антоніна Іванівна, Крішу Дмитро Дмитрович закінчили БДМУ в 2009 році, здобули спеціалізацію  "лікар–психолог".

Працюють лікарями-психологами в Чернівецькому обласному ендокринологічному центрі ( ЧОЕЦ) , вул Федьковича, 50.

На базі ЧОЕЦ здійснюють:

        -         консультативну та діагностичну роботу соматичних та психічних захворювань;

        -         проводять психопрофілактичну роботу серед людей груп ризику та лікування хворих соматичного і психічного профілю спільно з лікарями-ендокринологами;

        -         психологічна реабілітація хворих з ендокринною патологією із застосуванням спеціальних методик;

        -         надання психологічної допомоги особам різного віку, неспроможним справитися з несприятливими умовами, що склалися в їхньому житті.


Випуск 2009 р

 Коврик Оксана Олександрівна

        

У 2008-2009 році пройшла інтернатуру при Обласній психіатричній лікарні за     спеціальністю «Медична психологія», одержала сертифікат лікаря-психолога.

        З 2010 року працює лікарем-психологом Обласного центру репродуктивного     здоров’я молоді Обласної дитячої клінічної лікарні м. Чернівці.

        Працює з дітьми, підлітками та молоддю віком 10-24 років. Проводить   консультування відвідувачів з питань здорового способу життя, збереження     репродуктивного здоров’я, психогігієни, профілактики ранніх статевих стосунків та   ризикової моделі поведінки.

        Консультує відвідувачів та членів їх родини з питань збереження психічного з   здоров’я, надає психокорекційну допомогу пацієнтам, що опинилися у складних   життєвих обставинах.

Проводить інформаційно-просвітницьку роботу зі студентами середніх навчальних закладів з питань пропаганди здорового способу життя, збереження репродуктивного здоров’я, профілактики наркоманії.Випуск 2009 р

Мудра Оксана 

        Закінчила Буковинський державний університет за спеціальністю «Медична психологія» (2003-2009 рр).  Пройшла інтернатуру та отримала сертифікат лікаря-спеціаліста (2009-2010 рр).  Працювала лікарем-психологом Чернівецької обласної психіатричної лікарні (2010-2018 рр.) та асистентом кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології за сумісництвом (2012-2015 рр).

        Закінчила Буковинський проект УСП за напрямком «Психодрама», Український проект трафмофокус-терапії, пройшла навчання методу біосугестивної психотерапії в Міжнародному центрі гуманістичних технологій, продовжує навчання в Українському інституті позитивної кроскультурної психотерапії.

        На даний час працює провідним психологом Чернівецького міського центру соціальних служб.

        Дійсний член Української спілки психотерапевтів та Всесвітньої асоціації  позитивної психотерапії.


Випуск 2008 р

     Мензак Олена Василівна 

2008 року закінчила БДМУ за спеціальністю "Медична психологія". 

З 2009 року працює в Чернівецькій обласній психіатричній лікарні на посаді лікаря-психолога. Займається психодіагностикою, консультуванням та психокорекцією осіб з психічними розладами та їх родичів. Працювала асистентом кафедри Нервових хвороб психіатрії та медичної психології ім. Савенка. 

Працювала психологом в Чернівецькому ліцеї #1. 

Була консультантом телефону довіри. 

Закінчила навчання в проекті "Лідери групи Балінта", 2й рівень програми підготовки психологів, що практикують гештальт-підхід " УкраЇнський гештальт інститут". 

Отримала спеціалізацію " Психосоматичні розлади". Навчається в Українському психотерапевтичному університеті за напрямком "психодрама".


Випуск 2007 р

Островська Олександра

У 2007 році закінчила Буковинський державний медичний університет за спеціальністю «Медична психологія», за цією ж спеціальністю пройшла інтернатуру.

По закінченню інтернатури працювала медичним психологом у Київському центрі трансплантації кісткового мозку.

Пройшла навчання за напрямом «Кататимно-імагінативна психотерапія, кататимне переживання образів».

У 2008-2009 роках викладала загальну психологію у ПВНЗ "Київський медичний університет".

У 2008-2012 роках працювала в Міністерстві охорони здоров’я України. 

З 2012 по сьогоднішній час працює головним лікарем лікувально-діагностичного центру «Клініка Гармонія».


Випуск 2007 р 

Федоруца Алла Анатоліївна

У 2007 році закінчила медичний факультет, спеціальність "Медична психологія" Буковинського державного медичного університету, отримала диплом із відзнакою.

Впродовж 2007-2008 рр. навчалась у інтернатурі за спеціальністю "Медична психологія". Після завершення первинної спеціалізації в інтернатурі працювала патопсихологом патопсихологічної лабораторії ОПЛ м. Чернівці. 

З 2008 року працює асистентом кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М. Савенка БДМУ, а також консультантом-психологом Медико-психологічного центру БДМУ.

В травні 2010 року запланувала кандидатську дисертацію на базі Харківської медичної академії післядипломної освіти, кафедри медичної психології та сексології. Тема кандидатської дисертації: «Соціальна інтеграція осіб молодого віку (медико-психологічні аспекти)», науковий консультант  проф. Луценко .

Є автором і співавтором близько 10 наукових друкованих праць, у тому числі й наукових статей, методичних рекомендацій.

Впродовж викладацького періоду читала лекції, проводила семінарські та практичні заняття з таких дисциплін: «Медична психологія», «Основи профілактики алкоголізму та наркології», «Основи медичної психології», «Патoпсихологія».                      


Контактний e-mail:  zoriy_alla@ukr.net


Кукурудзяк Ольга Степанівна


     У 2007 році закінчила медичний факультет, спеціальність "Медична психологія" Буковинського державного медичного університету. Лікар - психолог, працює в Чернівецькій міській лікарні швидкої медичної допомоги. Здійснює психопрофілактику серед людей груп ризику, психодіагностику та лікування хворих соматичного і психічного профілю спільно з відповідними лікарями-спеціалістами, психологічну реабілітацію із застосуванням спеціальних методик. 

    Надає психологічну допомогу особам різного віку, неспроможним справитися з несприятливими умовами, що склалися в їхньому житті. Бере активну участь у поширенні медичних знань серед населення щодо психогігієни.

Проводить психологічне консультування та психокорекційну роботу.