Зеленюк Володимир Георгійович

Зеленюк Володимир Георгійович

Асистент кафедри

 

Автобіографія

Народився 17 лютого 1985 р. у м. Чернівці. У 2002 р. закінчив із медаллю чернівецьку гімназію № 1. У 2007 р. із відзнакою закінчив Буковинський державний медичний університет за спеціальністю «Клінічна фармація» ОКР «спеціаліст». З вересня 2007 р. працював на посаді викладача відділення молодших медичних і фармацевтичних фахівців, а з січня 2009 р. працюю на посаді асистента кафедри фармації. З 2008 р працюю за сумісництвом в аптеці.

Діяльність в університеті:

З 2003 р. беру участь у підготовці та проведенні урочистих заходів у палаці «Академічний». З 2009 р. є делегатом Конференції трудового колективу Буковинського державного медичного університету. Відповідальний за оформлення кафедри наочними та демонстраційними матеріалами, оснащення практичних занять з технології ліків, організацію і методичне забезпечення навчального процесу з технології ліків та фармацевтичних аспектів нутріціології.

Напрямки наукової діяльності:

  • пошук препаратів з нефропротекторною дією;
  • дослідження екстемпорального виготовлення ліків у Чернівецькій області.
  Наукові публікації:
  • Зеленюк В.Г., Геруш О.В., Горошко О.М. Вплив ліпофлавону на про- та антиоксидантний баланс в організмі щурів при експериментальній гострій нирковій недостатності // Матеріали VІ Міжнародної медико-фармацевтичної конференції студентів та молодих вчених (Чернівці, 7-9 квітня 2009 р.). Хист. – Чернівці. – 2009. – С. 162 – 163.
  • Горошко О.М., Заморський І.І., Геруш О.В., Зеленюк В.Г. Дія препаратів кверцетину на перебіг гострої ниркової недостатності за умов спонтанного діурезу // Матеріали ІІІ науково-практичної конференції «Науково-технічний прогрес і оптимізація технологічних процесів створення лікарських препаратів» (Тернопіль, 1-2 жовтня 2009 р.). – Т.: ТДМУ, «Укрмедкнига». – 2009 р. – С. 112 – 113.
  • Геруш О.В., Горошко О.М., Зеленюк В.Г., Сахацька І.М., Бардак О.Г. Екстемпоральні лікарські форми – перспективи застосування в дерматологічній практиці // Матеріали VІІ Націо­наль­но­го з’їзду фармацевтів України (Харків, 15-17 вересня 2010 р.). – Х.: НФаУ. – 2010. – Т.1. – С. 377 – 378.
  • Горошко О.М., Заморський І.І., Геруш О.В., Зеленюк В.Г., Ковальський М.Й. Вплив ліпофлавону на фібринолітичну та протеолітичну активність у рідинах організму та тканині нирок щурів за умов гострої ниркової недостатності // Матеріали VІІ Національного з’їзду фармацевтів України (Харків, 15-17 вересня 2010 р.). – Х.: НФаУ. – 2010. – Т.2. – С. 33.
  Дисципліни, що викладаються:

  технологія ліків, медичне та фармацевтичне товарознавство

  Хоббі, захоплення:

  туризм, музика, живопис

  Контактний e-mail:
  Написати листа