Засідання студентського наукового гуртка

опубліковано 10 лист. 2017 р., 03:24 Вікторія Піщальник
10 жовтня на кафедрі психології та філософії в межах роботи студентського наукового гуртка проведено науково-практичний семінар на тему: «Теоретико-методологічні аспекти мотивації навчання студентів-медиків. Учасники гуртка науково підійшли до аналізу структурних компонентів мотивації, а також мали можливість дослідити власну модель мотиваційної сфери.

У заході брали участь студенти 2 курсу спеціальності «Медична та психологічна реабілітація», 1-3 курсу «Лікувальна справа», керівник наукового гуртка - викладач Анна Слубська

Доцент Марина Тимофієва підготувала тренінг, на якому були створені умови для  розвитку вольової та мотиваційної сфер особистості, підібрані завдання з метою корекції внутрішньоособистісних  дисгармоній особистості, інтересу і прагнення до самоорганізації, наполегливості, розвитку здатності до самопізнання та самовдосконалення.

Студент 3 курс, 26 групи,  спеціальності «Лікувальна справа» Арсен Пархоменко представив  матеріали власної науково-дослідної роботи.