Викладач БДМУ - стипендіат уряду Швейцарії

опубліковано 14 жовт. 2014 р., 03:03 Тарас Закутній БДМУ, Чернівці

Викладач БДМУ - стипендіат уряду Швейцарії

У рамках міжнародної співпраці БДМУ викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко впродовж 2014/2015 навчального року перебуватиме на стажуванні в Університеті Санкт-Галлена у Швейцарії з метою проведення постдокторського дослідження.

Буковинський державний медичний університет долучився до переліку вишів, задіяних у програмі академічної мобільності стипендіальної програми уряду Швейцарії (Swiss Government Excellence Scholarship, ESKAS).

У ході стажування Надія Бурейко працюватиме на кафедрі гуманітарних наук і соціології та буде залучена до проведення науково-дослідницьких та освітніх проектів під керівництвом професора Ульріха Шмідта.

Важливим аспектом даної академічної мобільності стане ознайомлення з особливостями викладацької діяльності, інноваційних технологій та новітніх методів в Університеті Санкт-Галлена.