В бібліотеці відбулося засідання «Діагноз СНІД. Психологічний аспект»

опубліковано 6 груд. 2016 р., 00:13 Вікторія Піщальник
    Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, 30 листопада в бібліотеці відбулося засідання «Діагноз СНІД. Психологічний аспект».

В обговорені масштабів «Чуми ХХ та ХХІ ст.» взяли участь студенти І та ІІ курсу зі спеціальності «Медична психологія» за участі доцента кафедри психології та філософії Тимофієвою М.П.

Мета заходу:

1. привернути увагу студентства на загрозу, яку несе ця глобальна епідемія;

2. розкрити масштаби трагедії як в Україні (в т. ч. і в Чернівецькій обл.) так і в інших країнах світу;

3. розповісти про зусилля, направлені на зміцнення суспільної підтримки програм профілактики поширення ВІЛ/СНІД.

Особлива увага була звернута на те, що людям з ВІЛ/СНІД часто доводиться стикатися із рядом соціально-психологічних проблем.

Захід було підготовлено та проведено провідним бібліотекарем інформаційно-бібліографічного відділу Софією Задерей за участі завідуючої цього відділу Аліни Ширєнкової-Білійчук.

За даною темою були підібрані періодичні видання, монографії, підручники та науково-методична література.

Особливу зацікавленість та жваве обговорення у студентів викликали підібраний відео-матеріал та слайди, які демонстрували важливу роль та необхідність пам’ятати про дотримання елементарних норм гігієни, що є запорукою здоров'я кожного, морально-етичні принципи та ведення здорового способу життя.