Студенти БДМУ відвідали музей В. Івасюка

опубліковано 20 жовт. 2015 р., 22:03 Тарас Закутній БДМУ, Чернівці

Студенти БДМУ відвідали музей В. Івасюка

З нагоди відзначення цього року 45-ї річниці першого виконання у прямому телеефірі пісень Володимира Івасюка «Червона рута» та «Водограй»

викладачі кафедри психології та соціології і студенти спеціальності «Фармація» і «Стоматологія» відвідали Меморіальний музей В. Івасюка.

Учасники познайомились з експозицією «Народження зірки» геніального композитора-пісняра та прослідкувати його такий трагічний і стрімкий життєвий шлях. Найбільше юним відвідувачам припала до душі виставка «Дві скрипки» – яка розповідає про співпрацю Володимира Івасюка з Софією Ротару.

У кінці відвідин викладачі та студенти мали змогу прослухати пісню «Червона рута» у виконанні В. Івасюка, яка була написана у 1968 р., коли він навчався в БДМУ тоді – Чернівецькому медичному інституті.