«Школа лідерів» продовжує свою роботу

опубліковано 5 квіт. 2015 р., 10:28 Тарас Закутній БДМУ, Чернівці
«Школа лідерів» продовжує свою роботу

Навчально-практичний проект «Школа лідерів», створений на базі кафедри психології та соціології і Медико-психологічного центру БДМУ, продовжує свою роботу відповідно до календарно-тематичного плану.

25 березня викладач кафедри психології та соціології, психолог-консультант МПЦ БДМУ Оксана Пендерецька, з метою навчання основним правилам особистої інформаційної безпеки, провела тренінг для студентів-слухачів «Школи лідерів» на тему: «Сутність та особливості інформаційного впливу». Особлива увага приділялась питанням фільтрації інформації, способам і методам застереження себе від хибної інформації. Під час тренінгу студентам були запропоновані вправи на критичну оцінку інформації. Найбільш актуальною проблемою, що турбувала молодих лідерів, виявилась оцінка небезпечності інформаційного впливу в умовах війни, що свідчить про високий рівень свідомості і громадянську позицію студентів-медиків.