Просвітницька акція до Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом

опубліковано 21 лист. 2016 р., 23:20 Вікторія Піщальник   [ оновлено 25 лист. 2016 р., 01:28 користувачем Олег Закутній ‎(БДМУ, Чернівці)‎ ]
Під час заходу
 Метою Всесвітнього дня боротьби з діабетом є підвищення поінформованості про діабет – не тільки про кількість хворих на цукровий діабет, але і про те, як можна запобігти розвитку цієї хвороби у багатьох випадках.

Студенти БДМУ, члени комітету SCORP UMSA: Балашова Софія, Гром Богдан та Семеген Юліана та Яремчук Іванна спільно з кафедрою психології та філософії (за сприяння завідувача кафедри проф. Борисюк А. С. та викладача кафедри Осипенко В. А.) провели просвітницьку акцію для студентів БДМУ.

Студенти у своїй доповіді наголошували на важливості максимального уникнення факторів ризику розвитку цукрового діабету. Організатори розповіли, що ожиріння часто веде до діабету – приблизно 90% людей з діабетом 2го типу страждають на зайву вагу.

БДМУ Під час заходу В БДМУ відзначили День боротьби з цукровим діабетом