Професор БДМУ взяла участь у семінарі для суддів

опубліковано 13 трав. 2019 р., 03:47 Кафедра психології та філософії ‎(Підрозділ БДМУ, Чернівці)‎
В межах підвищення кваліфікації суддів місцевих та апеляційних судів 2-3 травня 2019 року Чернівецьким регіональним відділенням Національної школи суддів України організовано семінар на тему «Незалежність і підзвітність суддів як взаємопов’язані чинники українського правосуддя». На заході були присутні судді з 13 областей України. З метою забезпечення підготовки висококваліфікованих кадрів для системи правосуддя України взяла участь в роботі семінару завідувач кафедри психології та філософії БДМУ, доктор психологічних наук, професор Алла Борисюк, яка провела семінар-тренінг на тему «Культура гідності та відповідальність суддів».