Міжнародний день захисту прав людини

опубліковано 28 лют. 2014 р., 08:20 Тарас Закутній БДМУ, Чернівці   [ оновлено 15 лип. 2014 р., 07:56 ]

Традиційно співробітники кафедри психології та соціології Буковинського державного медичного університету проводять цілу низку заходів, присвячених Міжнародному дню захисту прав людини, що в усьому світі відзначають 10 грудня.

Цьогоріч студенти-іноземці першого курсу спеціальності “Лікувальна справа” долучилися до предметної дискусії про права людини у рамках вивчення курсу “Історія України”, зокрема, проблеми порушень прав українців з боку радянської влади під час сталінських репресій і злочинів, скоєних проти народу. У ході дискусії, яку провела кандидат політичних наук Надія Бурейко, викладач кафедри психології та соціології, було проведено компаративний аналіз ситуації в Україні першої половини – середини ХХ століття та історичних прикладів у країнах-походження іноземних студентів БДМУ.

Принагідно було обговорено політичну ситуацію, яка наразі склалася в Україні.