До Всесвітнього дня охорони психічного здоров’я.

опубліковано 20 жовт. 2016 р., 00:46 Вікторія Піщальник

19 жовтня 2016 року в бібліотеці відбувся диспут на тему «Вікові та національно-психологічні особливості формування характеру» зі студентами 2 курсу спеціальності «Медична психологія»,  підготовлений провідним бібліотекарем інформаційно-бібліографічного відділу Софією Задерей, доцентом кафедри психології та філософії  Мариною Тимофієвою.

Студентам було представлено відео-аудіо-матеріали, які розкривали теорії Зігмунда Фройда, Карла Юнга, Мелані Кляйн, що формують характер. Також були розкриті обставини, які впливають на національну і особисту гідність та почуття патріотизму українців.

Особливо відмічаємо зацікавленість присутніх студентів, які взяли активну участь в обговоренні національних традицій і звичаїв народів Заходу і Сходу, Півночі і Південь.